Ogłoszenia dotyczące kandydatów do bierzmowania.

Ogłoszenie z dnia 30.05.2018 r

1. W środę 6 czerwca po wieczornej Mszy Świętej w naszym kościele odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne kandydatów którzy w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie to rozpoczyna bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania, które odbędzie się 14 czerwca o godzinie 18.00.

2. Daty spotkań przed bierzmowaniem

  • 6.06; 7.06; 8.06; 11.06; 12.06; 13.06

wszystkie spotkania odbywają się w Kościele po wieczornej Mszy Świętej

 

Ogłoszenie z dnia 13.04.2018 r.

1. Przypominamy że uczniowie przygotowujący się do bierzmowania z klas trzecich gimnazjalnych są zobowiązani zdać mały katechizm do końca kwietnia. Tytuły modlitw które trzeba zdać są wskazane w książeczce obecności, kandydaci modlitwy te zdają u swoich katechetów.

Spotkanie dla uczniów klas trzecich gimnazjalnych na którym odbędzie się sprawdzenie książeczek obecności, odbędzie się w następujących terminach:

grupa pierwsza- 23 kwietnia(poniedziałek)

grupa druga - 25 kwietnia(środa)

grupa trzecia- 27 kwietnia(piątek)

Spotkania odbędą się o godzinie 19.00 na plebanii w Domu Fatimskim, wejście od strony Aslo

Ogłoszenie z dnia 03.03.2018 r.

1. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas podstawowych
i gimnazjalnych na spotkanie przygotowujące do Triduum Paschalnego, które odbędzie się w poniedziałek 12 marca po wieczornej Mszy Świętej w kościele. Obecność kandydatów obowiązkowa.

2. W środę 7 marca o godz. 15.00 odbędzie się dodatkowa droga krzyżowa wokół naszego kościoła. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz tych, którzy z powodu licznych obowiązków nie mogą być w piątek.

Ogłoszenie z dnia 18.02.2018 r.

W środę 21 lutego o godzinie 15.00 odbędzie się dodatkowa droga krzyżowa
wokół naszego kościoła. Zapraszamy serdecznie młodzież przygotowującą
się do bierzmowania oraz tych którzy nie mogą przyjść w piątek.

Ogłoszenie z dnia 11.02.2018 r.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi w poniedziałek 19 lutego na 17.00, a we wtorek 20 lutego i środę 21 lutego na spotkanie o 19.00.

 

Ogłoszenie z dnia 02.12.2017

Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z klas siódmych podstawowych
i drugich gimnazjalnych odbędzie w następujących terminach: Grupa pierwsza i druga będzie miała spotkanie w poniedziałek 4 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Danielem. Grupa trzecia i czwarta będzie miała spotkanie w środę
6 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Tomaszem. Grupa piąta i szósta będzie miała spotkanie w czwartek 7 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Krystianem. Kandydaci do bierzmowania z klas trzecich gimnazjalnych grupa pierwsza, druga i trzecia, będą mieli spotkanie 11 grudnia po wieczornej Mszy św. w kościele. Obecność obowiązkowa.

 

Ogłoszenie z dnia 25.11.2017

1.Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z klas siódmych podstawowych i drugich gimnazjalnych odbędzie w następujących terminach:

Grupa pierwsza i druga będzie miała spotkanie w poniedziałek 4 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Danielem

Grupa trzecia i czwarta będzie miała spotkanie w środę 6 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Tomaszem

Grupa piąta i szósta będzie miała spotkanie w czwartek 7 grudnia w kościele po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie odbędzie się z ks. Krystianem.

2. Kandydaci do bierzmowania z klas trzecich gimnazjalnych grupa pierwsza, druga i trzecia, będą mieli spotkanie 11 grudnia po wieczornej Mszy św. w kościele. Obecność obowiązkowa.

 

Ogłoszenie z dnia 19.10.2017 r.

Bardzo prosimy żeby w miarę możliwości kandydaci zabrali na  rekolekcje kerygmatyczne karimaty gdyż będą one wykorzystane w trakcie rekolekcji do siedzenia.

 

Ogłoszenia z dnia 14.10.2017 r.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas siódmych podstawowych i drugich gimnazjalnych weźmie udział w rekolekcjach kerygmatycznych które odbędą się w dniach 27-28 października w zespole szkół nr 3 w Lęborku ( jest to szkoła naprzeciwko naszego kościoła). Młodzież zobowiązana jest wypełnić formularz zgody rodziców na udział w rekolekcjach. Formularz ten można otrzymać w zakrystii bądź w biurze parafialnym. Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 17.30, obecność kandydatów do bierzmowania jest obowiązkowa.

 

Ogłoszenie z dnia 1.10.2017 r.

Uczniowie przygotowujący się do bierzmowania z klas trzecich
gimnazjalnych mają spotkanie 2.10.2017  po wieczornej Mszy świętej w
naszym kościele. Obecność obowiązkowa.
 

Ogłoszenie z dnia 12.09.2017 r

24 września (w niedzielę) po wieczornej Mszy świętej odbędzie się obrzęd przyjęcia kandydatów do bierzmowania z klas siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjalnych. Na to nabożeństwo kandydaci do bierzmowania przynoszą wypełnioną prośbę o dopuszczenie do formacji oraz przychodzą ze swoimi rodzicami lub przynajmniej jednym z rodziców. Obecność obowiązkowa

Ogłoszenia dotyczące kandydatów do bierzmowania.

Przejdź do góry strony