Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 24 września 2023

Dziś dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wspólnie, abyśmy zachowując Boże przykazania, zasłużyli na życie wieczne (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 17 września 2023

Każda niedziela jest pamiątką Zmartwychwstania Pańskiego, wielkiego dzieła naszego odkupienia. Owocność tego dzieła w życiu poszczególnych ludzi potwierdzają ci, którzy w Kościele wynoszeni są na ołtarze.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 10 września 2023

Siostry Katarzynki pragną podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę; zebrały prawie 9.000,- zł. Bóg zapłać.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 3 września 2023

Dziś dwudziesta druga niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela, 27 sierpnia 2023

Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w powodzi na Słowenii.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 20 sierpnia 2023

Dziś dwudziesta niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 13 sierpnia 2023

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, w kalendarzu liturgicznym dwudziesta w ciągu roku. Niech moc Pana płynąca z tajemnicy Eucharystii wspiera nas na drogach codziennych obowiązków oraz w czasie wypoczynku.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

Niedziela, 6 sierpnia 2023

Dzisiejsza niedziela to Przemienienie Pańskie; wydarzenie to zanotowane na kartach Ewangelii było zapowiedzią naszej przyszłości – życia wiecznego, oglądania na wieki Boskiego Oblicza.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 30 lipca 2023

We wtorek wkraczamy w miesiąc sierpień, który od 1984 Kościół w Polsce przeżywa jako miesiąc trzeźwości, w którym zaprasza wiernych do abstynencji jako daru składanego Bogu dla wyproszenia trzeźwości w narodzie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 23 lipca 2023

Dziś szesnasta niedziela zwykła w ciągu roku. Niech na drogach wakacyjnego odpoczynku nie zabraknie troski o życie duchowe, o modlitwę osobistą, nawiedzenie świątyń i udział we Mszy Świętej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 16 lipca 2023

Dziś piętnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się m.in., by Bóg błądzącym ukazał światło prawdy, aby mogli wrócić na drogę sprawiedliwości

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA)

Niedziela, 9 lipca 2023

Dziś czternasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 2 lipca 2023

Dziś czternasta trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 25 czerwca 2023

Eucharystia niedzielna jest dla dziecka Bożego zawsze źródłem i centrum jego życia duchowego. Niech jej nie zabraknie w czasie wakacji i urlopów.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 18 czerwca 2023

Przypominamy i zapraszamy na mszę św. dziękczynną z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich ks. prałata Alfonsa Franciszka Formeli – dzisiaj o g. 15.00 w naszym kościele.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 11 czerwca 2023

Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Zapraszamy do udziału w procesji, którą odprawiamy w łączności z wieczorną msza św. o 18.00 do piątku włącznie; poświęcenie wianków w czwartek.


Przejdź do góry strony