Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 23 października 2022

Dzisiaj Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii; wspieramy także naszymi ofiarami – kolekta na misje.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 16 października 2022

Dzisiaj w Polsce Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”; przed kościołem zbiórka na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 9 października 2022

Dziś dwudziesta ósma niedziela w ciągu roku kościelnego. We wspólnocie ludu Bożego modlimy się, aby dobry Bóg pobudzał nas swoją łaską do pełnienia dobrych uczynków

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 2 października 2022

Dziś dwudziesta siódma niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Liturgia niedzielna wyparła liturgiczne wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 25 września 2022

Dziś dwudziesta szósta niedziela w ciągu roku liturgicznego. Po raz kolejny (108) obchodzony jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 18 września 2022

Dziś dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wspólnie, abyśmy zachowując Boże przykazania, zasłużyli na życie wieczne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 11 września 2022

Zapraszamy na wrześniowe Nabożeństwo Fatimskich, we wtorek: msza św. o g. 19.30, przebłagalna za grzechy świata i procesja różańcowa;

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 4 września 2022

Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 28 sierpnia 2022

Dziś ostatnia niedziela wakacji, w liturgii dwudziesta druga niedziela w ciągu roku kościelnego. Eucharystia stanowi centrum niedzieli i życia chrześcijańskiego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 21 sierpnia 2022

Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 14 sierpnia 2022

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, w kalendarzu liturgicznym dwudziesta niedziela zwykła w ciągu roku. Zwracamy się w modlitwie do Boga, abyśmy miłując Go we wszystkim i ponad wszystko, otrzymali obiecane dziedzictwo, które przewyższa wszelkie pragnienia (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 7 sierpnia 2022

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 31 lipca 2022

Dziś ostatnia niedziela lipca, w kalendarzu liturgicznym XVIII niedziela zwykła w ciągu roku.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 24 lipca 2022

Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada siedemnasta niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 17 lipca 2022

Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Sobota, 9 lipca 2022

1. Dziś piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii.


Przejdź do góry strony