Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 11 września 2022

Zapraszamy na wrześniowe Nabożeństwo Fatimskich, we wtorek: msza św. o g. 19.30, przebłagalna za grzechy świata i procesja różańcowa;

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 4 września 2022

Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 28 sierpnia 2022

Dziś ostatnia niedziela wakacji, w liturgii dwudziesta druga niedziela w ciągu roku kościelnego. Eucharystia stanowi centrum niedzieli i życia chrześcijańskiego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 21 sierpnia 2022

Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 14 sierpnia 2022

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, w kalendarzu liturgicznym dwudziesta niedziela zwykła w ciągu roku. Zwracamy się w modlitwie do Boga, abyśmy miłując Go we wszystkim i ponad wszystko, otrzymali obiecane dziedzictwo, które przewyższa wszelkie pragnienia (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Niedziela, 7 sierpnia 2022

Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 31 lipca 2022

Dziś ostatnia niedziela lipca, w kalendarzu liturgicznym XVIII niedziela zwykła w ciągu roku.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 24 lipca 2022

Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada siedemnasta niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne (kolekta mszalna).

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 17 lipca 2022

Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Sobota, 9 lipca 2022

1. Dziś piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 3 lipca 2022

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 26 czerwca 2022

Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 19 czerwca 2022

Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Zapraszamy do udziału w procesji, którą odprawiamy w łączności z wieczorną msza św. o 18.00 do piątku włącznie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

Niedziela, 12 czerwca 2022

Dzisiejsza uroczystość Najświętszej Trójcy, w której Kościół wyznaje wiarę w Jednego Boga w Trzech Osobach kończy czas Komunii św. wielkanocnej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Niedziela, 5 czerwca 2022

Dziś wraz z całym Kościołem obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspominamy dzień, kiedy na zgromadzonych w Wieczerniku Apostołów zstąpił Duch Święty pod postacią ognistych języków.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Niedziela, 29 maja 2022

Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Dziejach Apostolskich czytamy, że Jezus w obecności Apostołów uniósł się w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu.


Przejdź do góry strony