OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WELKANOCNA

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie.

2. Dzisiaj po raz ósmy w naszym regionie odbywa się akcja ruchu hospicyjnego POLA NADZIEI. Po mszach wolontariusze Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne będą dzielić się żonkilem – symbolem nadziei i pamięci o osobach chorych, cierpiących i potrzebujących naszego wsparcia. Fundacja dziękuje za każdy gest hojności w tym dniu”.

3. Jutro 22. Dzień miesiąca; w łączności z mszami nabożeństwo do św. Rity.

4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. grupy pierwszej zapraszamy na spotkanie we wtorek o g. 16.15, grupy drugiej we wtorek o g. 17.00.

5. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.

6. Domownicy Boga rozpoczynają swoje spotkanie w środę, mszą św. o g. 18.00.

7. W czwartek święto św. Marka, ewangelisty: dzień modlitw o urodzaje, stąd procesję błagalną z błogosławieństwem pól, którą odprawimy po wieczornej mszy św.

8. „Błogosławione wdowieństwo – spotkanie ze Zmartwychwstałym”: msza św. dla wdów i wdowców w czwartek o g. 16.30 w kościele.

9. Wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Genezaret” zaprasza w czwartek po mszy św. wieczornej na spotkanie do Domu Fatimskiego.

10. Kandydatów do bierzmowania II roku formacji (I klasy ponadpodstawowe) zapraszamy w piątek, 26.04, na g. 19.00 na spotkanie formacyjne w kościele. Przypominamy o przygotowaniu życiorysu wybranego patrona.

11. W minionym tygodniu Bóg wezwał do wieczności śp.: Ryszard Kostrzewski, Elżbieta Pojawa, Jerzy Konieczny. Wieczny…

12. Życzymy błogosławionego i radosnego czasu wielkanocnego.

Przejdź do góry strony