OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Zapraszamy do udziału w procesji, którą odprawiamy w łączności z wieczorną msza św. o 18.00 do piątku włącznie; poświęcenie wianków w czwartek WYJĄTEK WE WTOREK z racji na bierzmowanie procesja po mszy św. o g. 9.00.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Procesji Bożego Ciała: budującym ołtarze, dziewczynkom sypiącym kwiatki ponadto ogrodnictwu p. Mieczysława Gniedziejko za wystrój kwiatowy i firmie p. Janusza Chroł za użyczenie transportu.

3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie w łączności z mszą św. o godz. 9.00 i 18.00, w niedzielę po sumie.

4. Kandydatów do bierzmowania z kl. I zapraszamy na ostatnie spotkanie formacyjne w poniedziałek na godz. 19.00 w kościele, a od godziny 16:00 okazja do spowiedzi dla kandydatów, świadków i bliskich.

5. We wtorek na mszy św. o g. 18.00 ks. bp. Arkadiusz Okroj udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży; prosimy o modlitwę w ich intencji..

6. Spotkanie Domowników Boga rozpoczyna się mszą św. o g. 18.00 w środę.

7. W tym tygodniu przypadają dnie Eucharystyczne:

I Czwartek miesiąca: Godzina Święta – początek msza św. o g. 18.00, po której wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do g. 19.30 z modlitwą o powołania do posługi w Kościele, którą poprowadzi wspólnota „Genezaret”;

I Piątek miesiąca: okazja do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej (spowiedź od 16.00 do 18.00); o g. 17.00 dodatkowa msza św.

8. Kandydatów do bierzmowania pierwszego roku formacji (klasy 8 SP) zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek 7 czerwca na godzinę 19.00 w kościele.

9. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzą: ks. Krzysztof w sobotę.

10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów. W parafii pw. NSPJ w Lęborku – odpust a także 30 rocznica powstania parafii, stąd suma odpustowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny o g. 17.00.

11. Organizujemy wyjazd na spotkanie rodzin „Przystań dla rodzin” dnia 16 czerwca do Pelplina; zapisy u ks. Wiesława.

12. Zapraszamy młodzież na diecezjalne spotkanie młodzieży „Przystań” w Pelplinie, które odbędzie się 17 czerwca ; koszt to 30 zł.; zapisy u ks. Wiesława, w zakrystii i biurze parafialnym.

13. Koncert charytatywny zespołu chrześcijańskiego „New Heaven” należącego do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, na rzecz Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego: niedziela, 9.06 g. 17.00 Stacja Kultura przy dworcu kolejowym.

14. Życzymy błogosławionego czasu świątecznego.

Przejdź do góry strony