OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Eucharystia niedzielna dla dziecka Bożego jest zawsze źródłem i centrum jego życia duchowego. Niech jej nie zabraknie w czasie wakacji i urlopów.

2. Niniejszym przekazujemy wspólnocie parafialnej serdeczne pozdrowienia od pielgrzymów z Fatimy; ks. Wiesław w dniu dzisiejszym odprawi mszę św. w intencji naszej parafii; Bóg zapłać.

3. Serdecznie dziękujemy za udział w „Marszu dla życia i rodziny” oraz pikniku rodzinnym; szczególnie wolontariuszom i wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w jego przygotowanie i przeprowadzenie; w minioną środę została za Was odprawiona msza św.

4. Dziękujemy także za udział w pielgrzymce do kościoła odpustowego w Kębłowie; zebrały się 32 osoby.

5. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne:

I Czwartek miesiąca: Godzina Święta – początek msza św. o g. 18.00, po której wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja dziękczynna za dar Eucharystii z modlitwą za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa do g. 19.30;

I Piątek miesiąca: okazja do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej (spowiedź od 16.00 do 18.00); o g. 17.00 dodatkowa msza św.;

I Sobota miesiąca: nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po mszy św. o g. 9.00.

6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzą: ks. Wiesław w środę 3 lipca, od g. 11.00, a ks. Zbigniew w sobotę.

7. Serdeczne zachęcamy do udziału w diecezjalnej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Grupa lęborska wyrusza 28 lipca z naszego kościoła, by 13 sierpnia złożyć intencje naszych modlitw u tronu Jasnogórskiej Pani (zwracamy uwagę, że w pielgrzymkę można się włączyć przechodząc niektóre jej etapy). Wszelkie potrzebne informacje oraz zapisy u ks. Wiesława.

8. Serdecznie dziękujemy za podarowane wyposażenie parafialnej kuchni polowej w ogrodzie: kafelki do łazienek. Bóg zapłać.

9. Wejście na naszą wieżę będzie otwarte od jutra, 1 lipca: w dni powszednie w godzinach od 13.00 do 16.00; w niedzielę od 14.00 do 16.00; wejście o innych porach (zwłaszcza grupowe) można wcześniej uzgodnić w biurze parafialnym lub telefonicznie z ks. Proboszczem: 603 260 971.

10. W ramach Festiwalu Muzyki Organowej zapraszamy na koncert towarzyszący w Mostach: sobota, 6 lipca, g. 18.45; wykonawcy: Tianji Liu (Chiny) i Gedymin Grubba.

11. W tym tygodniu patronują nam: w środę św. Tomasz Ap.; w sobotę bł. Maria Teresa Ledóchowska.

12. W minionym tygodniu Bóg wezwał do wieczności: śp. Klara Zielonka. Wieczny...

13. Życzmy błogosławionego czasu świątecznego i wypoczynkowego.

Przejdź do góry strony