OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś czternasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Warto też wykorzystać czas wolny od pracy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę, aby umacniać wieź ze Zbawicielem.

2. Nabożeństwo fatimskich 13. dnia miesiąca jest odpowiedzią na dwa wezwania Maryi w czasie objawień w Fatimie: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników. Zapraszamy na lipcowe w sobotę; rozpocznie się mszą św. o g. 19.30 ofiarowaną za grzechy świata, po której procesja z modlitwą różańcową; o przygotowanie rozważań tajemnic światła prosimy wspólnotę Drogi Neokatechumenalnej.

3. Serdeczne zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce grupy lęborskiej na Jasną Górę. Wyruszamy 28.07 z naszego kościoła, Wszelkie informacje oraz zapisy u ks. Wiesława Dylewskiego (można zapisać się na niektóre etapy).

4. Pod chórem „Pielgrzym”.

5. W tym tygodniu patronują nam: św. Jan z Dukli, kapłan w poniedziałek; św. Benedykt – opat, patron Europy w czwartek; św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, biskup i męczennik w piątek; święci pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt w sobotę.

6. Życzymy błogosławionego czasu świętowania oraz urlopu i wakacji.

Przejdź do góry strony