OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziś wraz z całym Kościołem obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspominamy dzień, kiedy na zgromadzonych w Wieczerniku Apostołów zstąpił Duch Święty pod postacią ognistych języków. Dzięki Jego mocy uczniowie wyszli z Wieczernika, aby głosić całemu światu orędzie zbawienia.

2. Wczoraj i dziś w naszej parafii przystąpiło do I Komunii św.: 52. Dziewczynki, 45. chłopców (97. dzieci); do piątku włącznie przeżywać będą na mszy św. o g. 18.00 Biały Tydzień.

3. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. W środę przypada 22 dzień miesiąca; w łączności z mszami św. o g. 9.00 i 18.00 nabożeństwo do św. Rity.

5. Msza św. wspólnoty Genezaret w czwartek o g. 18.30 w Domu Fatimskim.

6. Msza św. wspólnoty modlitewnej o. Pio w piątek, o g. 19.00 w Domu Fatimskim.

7. Bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania dla kandydatów drugiego roku formacji odbędzie się na spotkaniach w środę, czwartek i piątek (22-24 maja) o godzinie 19:00 w kościele. Na piątkowe spotkanie zapraszamy również rodziców.

8. Już dzisiaj zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała, która wyruszy z kościoła św. Jakuba, stąd informujemy, że próby odbędą się we wtorek i środę następnego tygodnia (28 i 29 maja) o g. 17.00 w Sanktuarium.

9. Pod chórem „Pielgrzym”.

10. W minionym tygodniu Bóg wezwał do wieczności: śp. Józef Kamiński. Wieczny

11. Życzymy błogosławionego czasu świątecznego.

Przejdź do góry strony