Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

Drodzy Parafianie,

 

19 marca rozpoczęliśmy budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego im. św. Józefa w Pogorzelicach. Placówki, która jest niezmiernie potrzebna w naszym regionie, a do której budowy wszyscy jako społeczność dążymy od ponad czterech lat.

Do końca października planujemy wykonać stan surowy otwarty naszego domu hospicyjnego. Koszt tego przedsięwzięcia to 3 miliony złotych. Gdy wykonany ten etap będziemy mieć połowę realizacji domu hospicyjnego za sobą.

Dzięki ofiarności tysięcy Darczyńców uzbieraliśmy pierwszy milion złotych. Środki te wystarczą nam na 76 dni. W tym zakresie zdołamy wykonać wszystkie prace ziemne, fundamenty i postawić ściany parteru. Brakuje nam już na strop, dach, ściany działowe. W przypadku braku środków budowa stanie. Stracimy szansę na jej kontynuację, ale również tę na jak najszybsze uruchomienie domu hospicyjnego
w naszym rejonie. Wszyscy zaszliśmy już tak bardzo daleko.

Zwracam się do wszystkich Państwa o pomoc. Bardzo jej potrzebujemy. Szukamy osób, które dopomogłyby nam w pieczeniu ciast, organizowaniu kiermaszy, realizowałyby własne pomysły związane ze zbiórką.

Proszę, nie przechodźcie obojętnie obok naszych kwestujących wolontariuszy.

To szansa dla nas wszystkich. To wspaniała możliwość podzielenia się dobrem, które otrzymaliśmy od innych. Oddajmy innym ludziom
w podziękowaniu tę dobroć.

Bardzo Państwu dziękuję za dotychczasowe wsparcie i Waszą pomoc teraz. Proszę pomóżcie.

 

Agata Kozyr

Prezes Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

Przejdź do góry strony