OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WELKANOCNA

1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego. „Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” – mówił Święty Hieronim. Zapraszamy na Krąg biblijny w piątek o g. 19.00 w Domu Fatimskim (wejście od ul. Malczewskiego) – poprowadzi go ks. Krzysztof.

2. Dzisiaj, Stowarzyszenia „Lęborskie Hospicjum Stacjonarne” przeprowadza akcję „Pola Nadziei”. Przed kościołem wolontariusze będą dzielić się żonkilami – symbolem akcji; można również wesprzeć budowę hospicjum stacjonarnego w Pogorzelicach.

3. Jutro liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. We wtorek święto św. Marka, ewangelisty: dzień modlitw o urodzaje, stąd procesję błagalną z błogosławieństwem pól odprawimy po wieczornej mszy św.

5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek: grupa 1. g. 16.00, grupa 2. g. 17.00; we wtorek: grupa 3. g. 16.00, grupa 4. g. 17.00.

6. Spotkanie Grupy Modlitewnej o. Pio w poniedziałek o g. 19.00 w kościele.

7. Domownicy Boga rozpoczynają swoje spotkanie w środę, mszą św. o g. 18.00.

8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – I grupa (szk. podst.): środa, g. 19.00 w kościele.

9. Wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Genezaret” zaprasza na mszę św. w czwartek o g. 19.00 w kościele.

10. W celu wezwanie kapłana do chorego w nagłej sytuacji, potrzebującego posługi sakramentalnej – spowiedź, namaszczenie chorych, wiatyk – prosimy korzystać z numeru telefonu przeznaczonego tylko do takich przypadków: 661 702 466.

11. „Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca” – wymagane do ślubu: Łeba 19-21.05.2023; informacje na plakacie i stronie: www.dobry-poczatek.pl. (zapisy przez stronę).

12. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę wraz z rodzinami, na „Rowerową majówkę” na trasie Lębork – Białogóra. Rozpoczęcie w niedzielę, 7 maja, mszą św. o g. 9.00 w naszej parafii; zakończenie ok. g. 17.00 nabożeństwem majowym w Domu Rekolekcyjnym. Szczegóły na stronie parafialnej.

13. Pod chórem „Gość Niedzielny”, „W Rodzinie”.

14. W minionym tygodniu Bóg wezwał do wieczności śp.: Eugeniusz Kujawa, Sabina Woś, Andrzej Jackowski. Wieczny…

15. Życzymy błogosławionego i radosnego czasu wielkanocnego.

Przejdź do góry strony