OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj w liturgii celebrujemy święto Chrztu Pańskiego. Jezus staje w gronie grzeszników, aby przyjąć chrzest nawrócenia od Jana. Od tej chwili rozpoczyna publiczną działalność, głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia.

2. Wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Genezaret” zaprasza na spotkanie w czwartek po mszy św. o g. 18.00 do Domu Fatimskiego.

3. Kolęda – wizyta duszpasterska ze wspólną modlitwą spraszającą błogosławieństwo; w dni powszednie kolędujemy od 15.30 w sobotę od 14.00, w niedziele od 15.00; dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów lub ćwiczeń do religii, indeksów. Prosimy o zgłoszenie nowych budynków czy ulic na terenie parafii.

4. Serdecznie zapraszamy na przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr 2 pt. „Pod skrzydłami anioła” – dzisiaj, o g. 16.30 w kościele.

5. W czasie kiedy kościół jest zamknięty, woda święcona znajduje się w kaplicy Wieczystej Adoracji.

6. Zachęcamy jeszcze, by wziąć udział w zbiórce materiałów higienicznych dla dzieci „Paczuszka dla maluszka”, które przekazane będą samotnym matkom, hospicjom dziecięcym i domom samotnej matki; więcej informacji na choince

7. Pod przewodnictwem ks. Wiesława, organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch w dniach 27.06 – 5.07. W programie m.in. Rzym, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Loreto, Asyż. Szczegóły na stronie internetowej i u ks. Wiesława.

8. Pod chórem „Gość Niedzielny” i „Pielgrzym”

9. W minionym tygodniu Bóg wezwał do wieczności śp.: Antoni Fiedoruk, Marek Tatarski. Wieczny… .

10. Życzymy błogosławionego i radosnego świętowania.

Przejdź do góry strony