OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziś w piątą niedzielę w ciągu w roku kościelnego Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa. W ten sposób umacnia nas na drodze naszych codziennych zmagań.

2. Wspólnota Domowników Boga rozpoczyna swoje spotkanie mszą św. o g. 18.00 w środę; ciąg dalszy w Domu Fatimskim.

3. Wspólnota odnowy w Duchu Świętym „Genezaret” zaprasza na spotkanie w czwartek po mszy św. o g. 18.00 do Domu Fatimskiego

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (2 rok formacji - klasy I szkoły średniej) w środę o godzinie 19.00 w kościele.

5. Już dzisiaj informujemy, że przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się potkaniem organizacyjnym dnia 25 lutego o g. 19:00 w salce parafialnej (wejście od ul. Malczewskiego). Wszelkie informacje u ks. Roberta.

6. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. dla chorych i cierpiących o g. 9.00 ze wspólnotową celebracja sakramentu namaszczenia chorych; o g. 18.00 msza św. z niedzieli ale także z modlitwami i sakramentem namaszczenia chorych.

7. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich małżonków na tzw. "Randki Małżeńskie". Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, a pierwsze z nich 15 lutego tj. środa o godz. 19.00 w Domu Fatimskim (wejście od ul. Malczewskiego). Dla Państwa dzieci zapewnimy opiekę i miło spędzony czas.

8. Pod chórem: „Pielgrzym”, „Gość Niedzielny”.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM TAKŻE:

  • 6.02, poniedziałek – święci Paweł Mika i Towarzysze, męczennicy z Japonii;

  • 10.02, piątek – św. Scholastyka, dziewica, założycielka benedyktynek.

9. Życzymy błogosławionego i radosnego świętowania.

Przejdź do góry strony