OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Prośmy serdecznie, aby Bóg „wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus, jako pierwszy z ludzi, przebywa z Bogiem”.

2. Wczoraj w katedrze pelplińskiej ks. bp Ryszard Kasyna udzielił święceń kapłańskich 5. diakonom; naszych neoprezbiterów ogarniajmy modlitwą, prosząc także o nowe powołania.

3. W naszej parafii do uroczystej I Komunii św. zostało przyjętych 84. dzieci; od jutra do piątku będą przeżywały Biały Tydzień na mszy o g. 18.00.

4. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie w łączności z mszą św. o godz. 9.00 i 18.00, w niedzielę po sumie.

5. Jutro 22. dzień miesiąca; w łączności z mszami św. o g. 9.00 i 18.00 nabożeństwo do św. Rity (obrzęd błogosławieństwa róż wieczorem).

6. Spotkanie formacyjne do wdów konsekrowanych w środę: rozpoczęcie mszą św. o g. 9.00.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania grupa I (VIII klasa SP): środa g. 19.00 w kościele.

8. Zapraszamy na randki małżeństwie: spotkanie dla tych, którzy pragną pogłębić swoje więzi: środa, o g. 19.00 w Domu Fatimskim (wejście od ul. Malczewskiego, opieka dla dzieci zapewniona).

9. Wspólnota „Genezaret” zaprasza w czwartek na mszę św. o g. 19.00 w kościele.

10. Zapraszamy na Krąg Biblijny – piątek, g. 19.00 w Domu Fatimskim.

11. Spotkanie dla młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania w dniu 6.06 – szkoły średnie: sobota g. 19.00 w kościele; rozpoczynają nowennę do Ducha Świętego.

12. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do modlitwy o dar wylania mocy Ducha – Kościół czyni to we mszy św. i liturgii godzin; dołączymy je także do majowego, a Wspólnota „Genezaret” modli się codziennie o g. 17.15 w kaplicy adoracji. W sobotę, w Wigilię Zesłania, zapraszamy do kościoła na nabożeństwo oczekiwania o g. 20.00.

13. Zapraszamy na spotkanie Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się 3 czerwca; wyjazd o g. 5.00; powrót w godzinach nocnych; koszt 100 zł.

14. Pod chórem „Gość Niedzielny”, „W Rodzinie”.

15. Życzymy błogosławionego i radosnego czasu wielkanocnego.

Przejdź do góry strony